Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualne formy oraz aktualności

Podsumowanie konferencji

W dniu 8 grudnia 2017r. odbyła się konferencja zorganizowana w ramach działającego partnerstwa lokalnego na rzecz promocji zatrudnienia oraz tworzenia warunków do rozwoju lokalnego rynku pracy. Celem działań jest zapewnienie rzetelnej informacji o możliwościach pozyskania kandydatów do pracy przez pracodawców działających na lokalnym rynku pracy jak również o dostępnych narzędziach zwiększania kwalifikacji potencjalnych oraz zatrudnionych pracowników i ich źródłach finansowania.

Znaczna część spotkania, poświęcona została problematyce zatrudniania cudzoziemców, zwłaszcza zmianom, które zostaną wprowadzone już od stycznia 2018 roku.

Swoją wiedzą oraz doświadczeniem podzieliła się Pani Lucyna Gajda - Dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie oraz przedstawiciele Placówki Straży Granicznej w Tarnowie.

Na konferencji omówione zostały również zagadnienia związane z Krajowym Funduszem Szkoleniowym, który jest skutecznym narzędziem finansowania podnoszenia kwalifikacji osób pracujących.

Spotkanie w tak licznym gronie było doskonałą okazją, aby podsumować mijający rok, podziękować wszystkim Pracodawcom za współpracę z urzędem   oraz - z nadzieją na dalszą, owocną współpracę - przedstawić plany na 2018 rok.

Treść utworzona przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2017-12-11, zaktualizowana przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2018-05-08

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Deklaracja dostępności | Redakcja strony