Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualne formy oraz aktualności

Ucz się u mistrza -ankieta dla przedsiębiorców

Mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski, działających w branżach gastronomicznej, hotelarskiej, fryzjerskiej lub kosmetycznej, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety na temat ich potrzeb w zakresie podnoszenia kompetencji pracowników. Jej wyniki posłużą do tworzenia oferty usług uczenia w miejscu pracy w unijnym projekcie „Ucz się u mistrza” realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Uczenie w miejscu pracy to nowy rodzaj usługi rozwojowej, dzięki której jeden przedsiębiorca będzie mógł się uczyć od innego w rzeczywistych warunkach pracy, poprzez działanie, pod okiem doświadczonego fachowca – mistrza w swoim fachu, w relacji jeden na jeden lub maksymalnie w dwuosobowych grupach. Co ważne, przedsiębiorca, chcący uczyć innych, wcale nie będzie musiał prowadzić firmy szkoleniowej. Wystarczą jego wiedza i doświadczenie w branży, którą reprezentuje.

Takie usługi nie były wcześniej dofinansowywane z pieniędzy publicznych. W innowacyjnym projekcie województwa małopolskiego „Ucz się u mistrza”, współfinansowanym z funduszy unijnych oraz budżetu państwa, oferta usług uczenia w miejscu pracy będzie dostępna dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym osób prowadzących działalność na własny rachunek w Małopolsce. Z usługi skorzystają przedstawiciele branż, które szczególnie ucierpiały na skutek pandemii COVID-19: gastronomicznej, hotelarskiej, fryzjerskiej i kosmetycznej.

Obecnie mistrzowie przygotowują oferty, które zostaną opublikowane w regionalnej bazie, powstającej w ramach projektu „Ucz się u mistrza”. Ważne jest, aby jak najwięcej ofert znalazło swoich klientów. Dlatego zapraszamy małopolskich mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z branż: gastronomicznej, hotelarskiej, fryzjerskiej i kosmetycznej do wypełnienia krótkiej ankiety. Odpowiedzi pomogą mistrzom stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb potencjalnych klientów.

Link do ankiety: https://cadasprod.wup-krakow.pl/FormularzZgloszenaUslugiUsuM.pg

Planuje się, że usługi uczenia w miejscu pracy będą realizowane w projekcie „Ucz się u mistrza” od IV kwartału 2021 roku.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O PROJEKCIE

 

 

Treść utworzona przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2021-06-29, zaktualizowana przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2021-06-29

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Deklaracja dostępności | Redakcja strony