Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualne formy oraz aktualności

Projekt skierowany do bezrobotnych absolwentów

„Bezrobocie? To nie dla mnie!” - bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe dla absolwentów.

Centrum Językowe EVEREST z Krakowa zaprasza bezrobotnych i niepracujących absolwentów między 15 a 27 rokiem życia do udziału w projekcie „Bezrobocie? To nie dla mnie!”. Udział w projekcie to świetna okazja na zdobycie nowych umiejętności lub podniesienie zawodowych kwalifikacji i przystosowanie ich do aktualnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy. Co ważne udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Co w programie?

Uczestnicy zostaną wszechstronnie przygotowani do wejścia na rynek pracy. Projekt rozpocznie się od zajęć z doradcą zawodowym, który pomoże wybrać Uczestnikom najlepszą ścieżkę ich zawodowej kariery. Kolejnym krokiem będą warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Następnie, w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji, będzie można wziąć udział w kursie z języka angielskiego, szkoleniu komputerowym, oraz kursach zawodowych tj.: prawo jazdy kategorii B, C, C+E, kurs sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta, kurs profesjonalnej obsługi klienta na recepcji, kurs magazyniera wraz ze zdobyciem uprawnień na prowadzenie wózków widłowych, kurs księgowo-finansowy, kurs z programów graficznych bądź tworzenia stron www. Część Uczestników zostanie skierowana także na 3 miesięczny płatny staż lub objęta pośrednictwem pracy.

Pierwsza edycja rozpoczyna się już w listopadzie 2013 roku. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i podręczniki do nauki języka oraz przerwy kawowe podczas warsztatów.

Do kogo skierowany jest projekt?

W projekcie mogą brać udział bezrobotne bądź niepracujące osoby pomiędzy 15 a 27 rokiem życia, zamieszkujące powiat krakowski, wielicki bądź proszowicki. Dodatkowo bardzo istotne jest to aby posiadały status absolwenta, czyli w ciągu ostatnich 12 miesięcy ukończyły szkołę.

Ile trzeba zapłacić?

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Można także starać się o uzyskanie stypendium szkoleniowego oraz zwrot kosztów dojazdu lub kosztów opieki nad dzieckiem.

Gdzie można się zgłosić i uzyskać szczegółowe informacje?

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz zasad zgłoszenia i udziału można uzyskać na stronie internetowej www.bezrobocieniedlamnie.pl oraz pod numerami telefonów 12 260 54 54 i 695 039 314.

 

Treść utworzona przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2013-11-08, zaktualizowana przez: Magdalena Florczykiewicz, dn. 2013-12-06

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Deklaracja dostępności | Redakcja strony