Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Oferty pracy na rynku lokalnym

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/22/0070 na stanowisko Pracownik ds. drukowania etykiet na opakowania.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:NET-PROFIT Warzywa & Owoce Sp. zo.o., Tropiszów 225, Tropiszów 32-125 Igołomia, Polska
Data rejestracji oferty: 27.01.2022 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 27.02.2022 Miejsce pracy: Tropiszów
Data rozpoczęcia pracy: 01.02.2022 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od: 3500.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Zawód:Technik prac biurowych*
Dodatkowe uwagi/informacje: umiejętność obsługi komputera praktyczna znajomości pakietu MS Office ) word, excel, umiejętność pracy w zespole odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w pracę
Zakres obowiązków: drukowanie etykiet na podstawie zamówień przygotowywanie nowych wzorów etykiet współpracę z magazynem, działem jakości, działem handlowym sporządzanie codzienne wydruków etykiet na produkty
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: cv
Adres: NET-PROFIT Warzywa & Owoce Sp. zo.o.
ul.Tropiszów 225, 32-125 Igołomia
Polska
Osoba do kontaktu: Wojciech Ochodek tel.: 784-392-904 mail: rekrutacja@netprofit.com.pl

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie