Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Oferty pracy na rynku lokalnym

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/22/0455 na stanowisko pomocnik brukarza.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:MULTIBET S.C. JÓZEF ŁUKASIK & ELŻBIETA ŁUKASIK, Wierzbno 27, Wierzbno 32-104 Koniusza, Polska
Data rejestracji oferty: 01.07.2022 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 01.08.2022 Miejsce pracy: Wierzbno
Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2022 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od: 3010.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Robotnik drogowy
Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, , obsługa maszyn brukarskich,drobne prace wykończeniowe
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: cv
Adres: MULTIBET S.C. JÓZEF ŁUKASIK & ELŻBIETA ŁUKASIK
ul.Wierzbno 27, 32-104 Koniusza
Polska
Osoba do kontaktu: brak danych brak danych tel.:

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie