Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Oferty pracy na rynku lokalnym

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/21/0568 na stanowisko piekarz/piecowy.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:BEZGLUTEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Posądza 128, Posądza 32-104 Koniusza, Polska
Data rejestracji oferty: 02.09.2021 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 30.10.2021 Miejsce pracy: Posądza
Data rozpoczęcia pracy: 02.09.2021 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 4000.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Akordowy Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:zasadnicze zawodowe
Zawód:Piekarz*
Dodatkowe uwagi/informacje:gotowość do pracy w systemie zmianowym, wykształcenie min. zawodowe, praca w zespole i pod presją czasu, zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie, MILE WIDZIANE: mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku, Aktualne uprawnienia SEP grupa 3 Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Zakres obowiązków: Wypiek pieczywa zgodnie z ustalonymi wytycznymi i recepturami Prowadzenie procesu garownia i wypieku (Obsługa garowni i piecy piekarskich) Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy (np. piece, garownia, wózki, foremki itp.) Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy, Pomoc w innych czynnościach produkcji pieczywa
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
Adres: BEZGLUTEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul.Posądza 128, 32-104 Koniusza
Polska
Osoba do kontaktu: Ewa Gawłowicz tel.: 12 626 58 08 mail: e.gawlowicz@bezgluten.pl

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie