Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Usługi elektroniczne

Usługi elektroniczne


 

1. Rejestracja przez Internet

Od dnia 27.05.2013r. Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach rozpoczoł internetową rejestrację osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

 

              Wszyscy rejestrujący się klienci, za pomocą przeglądarki internetowej, mogą wypełnić kartę rejestracyjną oraz załączyć wymagane dokumenty. Osobom korzystającym z tej możliwości zostanie wyznaczona data i godzina wizyty w urzędzie pracy, co pozwoli na załatwienie sprawy bez stania w kolejce.

Rejestracja internetowa odbywa się za pośrednictwem strony https://www.praca.gov.pl.


Osoba chcąc zarejestrować się  ma do wyboru dwie metody.

           Pierwszą z nich jest zgłoszenie do rejestracji w urzędzie pracy. W tym przypadku wystarczy dokładnie wypełnić formularz na stronie internetowej www.praca.gov.pl, a dokumenty przedstawić w Powiatowym Urzędzie Pracy podczas wyznaczonej wizyty. Aby skorzystać  z tej formy rejestracji klient nie potrzebuje podpisu kwalifikowanego ani profilu zaufanego ePUAP. Dniem rejestracji jest data spotkania w urzędzie i złożenia oświadczenia.

             Drugim ze sposobów jest rejestracja w urzędzie pracy. Wybierając ten rodzaj działania większość rzeczy zrobimy bez wychodzenia z domu, jednak musimy posiadać podpis kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP. Podczas rejestracji, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć zeskanowane dokumenty. Informacje zawarte w formularzu wraz z załącznikami klient musi podpisać certyfikatem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. W tej procedurze dniem rejestracji jest data zarejestrowania się poprzez stronę internetową.

 

Instrukcja rejestracji …. tutaj

REJESTRACJA OSÓB BEZROBOTNYCH I POSZUKUJĄCYCH PRACY PRZE INTERNET - ULOTKA (PDF, 300 KB)


2. Sprawdź termin wizyty przez Internet

 

Od  05.06.2013 r. zostały uruchomione  nowe e – usługi: „możliwość sprawdzenia terminu wizyty w Urzędzie” oraz „przypominacz sms  lub mail”.


PRZEKONAJ SIĘ JAKIE TO PROSTE I WYGODNE!


Aby sprawdzić termin wizyty należy przejść do zakładki  e - usługi i kliknąć: sprawdź termin wizyty przez Internet

W kolejnym kroku należy podać nr identyfikacyjny osoby bezrobotnej oraz swoją datę urodzenia.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem wiadomości sms lub e-mail przypominającej o terminie wizyty w Urzędzie proszone są również o wprowadzenie do systemu swojego nr telefonu lub adresu e-mail.

UWAGA!

Informacje o wizytach są dostępne wyłącznie dla osób aktualnie zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Proszowicach jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy.


Usługa przypominania o zaplanowanej wizycie za pomocą sms oraz poczty elektronicznej jest usługą bezpłatną. Podane numery telefoniczne oraz adresy email nie będą wykorzystywane do innych celów niż w/w.


3. Newsletter

Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Zaznacz interesujące Cię zagadnienia, a najważniejsze i najnowsze informacje  o ofertach pracy lub formach aktywizacji, które zostały opublikowane na naszej stronie internetowej prześlemy Ci na adres e-mail lub nr telefonu.

Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się korzystając z boksów na zakładce PROPOZYCJA URZĘDU / NEWSLETTER
  2. Zaznacz interesujące Cię informacje, które chcesz otrzymywać.
  3. Wpisz adres e-mail lub nr telefonu (opcjonalnie) i kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ.
  4. W ciagu klikunastu minut  na podany adres otrzymasz e-mail ze stosowną informację wraz z linkiem służacym potwierdzeniu subskrypcji. Klikniecie w link jest wymagane dla pełnej aktywacji usługi. Do czasu kliknięcia w link konto pozostaje nieaktywne, a informacje nie będa wysyłane.
  5. W przypadku podania nr telefonu na wskazany numer wysłany zostanie kod aktywacyjny, który nalży .....
  6. Zarejestrowany użytkownik może w dowolnym czasie zrezygnować z otrzymywania Newslettera - poprzez wpisanie wskazanego wcześniej adresu e-mail lub nr telefonu i kliknięcie przypisku WYPISZ SIĘ .

UWAGA !!!

NEWSLETTER JEST BEZPŁATNY, a informacje o najnowszych ofertach i formach aktywizacji opublikowanych  na stronie internetowej PUP Proszowice bedziesz otrzymywał przez okres 30 dni od momoentu rejestracji. Po upływie tego okresu numer telefonu lub adres e-mail będzie automatycznie usuwany z bazy danych.

Aby nadal otrzymywać informacje o nowych ofertach pracy lub foramach aktywizacji, należy ponownie dodać swój numer  telefonu lub adres e-mail do bazy.

 

Zapisanie się do Newslettera oznacza wyrażenie zgody na umoeszczenie podanego adresu e-mail lub nr telefonu w bazie danych PUP Proszowice. Dane te bedą przetwarzane  przez Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach z siedzią przy ul. Krakowskiej 11 w Proszowicach w celu dodania do listy subskrybentów Newslettera zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE


 

4. Inne usługi: Wyslij pytanie do urzedu

Wyślij pytanie do urzędu.

Korzystając z formularza zadajecie Państwo pytania do Powiatowego Urzędu Pracy w Proszowicach.

Aby móc je wysłać niezbędne jest uzupełnienie wszystkich wymaganych pól.

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Proszowicach  postarają się niezwłocznie odpowiedzieć na każde  pytanie, przesłane do naszego Urzędu. Wszystkie pytania są rejestrowane i katalogowane w systemie obiegu dokumentów, dlatego też proszę zwrócić uwagę na, to że Wasze dane trafią do tej bazy.

 

 

 


Treść utworzona przez: CMS, dn. 2012-11-01, zaktualizowana przez: Marcin Krzywonos, dn. 2019-07-10

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Deklaracja dostępności | Redakcja strony