Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Analizy i statystyki

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczegónienie na koniec kolejnego miesiąca 2018 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne mieisące 2018 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
12345678
Ogółem13601350131912701261125812241182
Z prawem do zasiłku117118119114100987166
Liczba zarejestrowanych202151164142147130156137
Liczba wyrejestrowanych160161195191156133190179
Podjęcie pracy (ogółem)103959210996699275
Podjęcia pracy niesubsydiowane8881737375587162
Prace interwencyjne127964603
Roboty publiczne00000000
Podjęcie działalności gospodarczej10326112196
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego12623311
Rozpoczęcie szkolenia11829215111317
Rozpoczęcie stażu2023233020271324
Rozpoczęcie przygotowania zawodowego00000000
Stopa bezrobocia - powiat7.27.276.86.76.76.50
Stopa bezrobocia - województwo5.65.55.25.14.94.84.80
Stopa bezrobocia - kraj6.96.86.66.36.15.95.90

Bezrobotni według czasu pozostawania bez pracy, wieku, poziomu wykształcenia i stażu pracy na koniec poszczególnych kwartałów 2018 roku.

Kwartał:
Tabela 1. Czas pozostawania bez pracy [miesiące] - 1 kwartał 2018 r
Czas pozostawania bez pracy [miesiące]do 11-33-66-1212-24pow.24Suma:
Ogółem122
(9.2%)
183
(13.9%)
172
(13%)
225
(17.1%)
181
(13.7%)
436
(33.1%)
1319
(100%)
Kobiety46
(7.6%)
88
(14.6%)
78
(12.9%)
104
(17.2%)
84
(13.9%)
203
(33.7%)
603
(100%)

Wykres 1. Czas pozostawania bez pracy [miesiące] - 1 kwartał 2018 r.


Tabela 2. Wiek bezrobotnych [lata] - 1 kwartał 2018 r
Wiek bezrobotnych [lata]18-2425-3435-4445-5455-5960 i więcejSuma:
Ogółem278
(21.1%)
425
(32.2%)
261
(19.8%)
191
(14.5%)
103
(7.8%)
61
(4.6%)
1319
(100%)
Kobiety139
(23.1%)
251
(41.6%)
117
(19.4%)
62
(10.3%)
34
(5.6%)
0
(0%)
603
(100%)

Wykres 2. Wiek bezrobotnych [lata] - 1 kwartał 2018 r.


Tabela 3. Wykształcenie bezrobotnych - 1 kwartał 2018 r
Wykształcenie bezrobotnychwyższepolicealne i śr.zawod.średnie ogólnokształcącezasadnicze zawodowegimnazjalne i poniżejSuma:
Ogółem109
(8.3%)
273
(20.7%)
181
(13.7%)
357
(27.1%)
399
(30.3%)
1319
(100%)
Kobiety73
(12.1%)
154
(25.5%)
120
(19.9%)
124
(20.6%)
132
(21.9%)
603
(100%)

Wykres 3. Wykształcenie bezrobotnych - 1 kwartał 2018 r.


Tabela 4. Staż pracy bezrobotnych [lata] - 1 kwartał 2018 r
Staż pracy bezrobotnych [lata]do 1 roku1-55-1010-2020-3030 lat i więcejbez stażuSuma:
Ogółem279
(21.2%)
381
(28.9%)
163
(12.4%)
140
(10.6%)
53
(4%)
24
(1.8%)
279
(21.2%)
1319
(100%)
Kobiety139
(23.1%)
178
(29.5%)
69
(11.4%)
57
(9.5%)
15
(2.5%)
6
(1%)
139
(23.1%)
603
(100%)

Wykres 4. Staż pracy bezrobotnych [lata] - 1 kwartał 2018 r.


Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Redakcja strony